Пакувальна машина для маленьких пакетиків рідкої пасти

Пакувальна машина для пакетиків - це чудова машина для упаковки маленьких пакетиків. Він широко використовується для соусу, кави, пластівців, шампуню, томатного кетчупу, соку, джему, пальмової олії, води, а також інших напоїв. Швидке наповнення та запечатування, Synda може налаштувати найкращу машину для пакування пакетиків під вас.

Машини для пакування саше VKPAK популярні для упаковки різних стилів саше, як-от 3-стороння герметизація, 4-стороння герметизація, стрижневе саше та чужорідне саше. Ми чудово працюємо з машинами для наповнення саше, не обмежуючись машинами для пакування рідин у пакети, машинами для наповнення пакетів із гранулами, машинами для пакування пакетів з порошком тощо.

Багатофункціональні та повністю автоматичні верстати для пакування саше VKPAK можуть реалізувати автоматичне виготовлення пакетів, вимірювання, наповнення та запечатування, друк дати, різання та підрахунок. Також доступні пакети з насічкою для легкого розриву та ланцюгом.

Автоматична пакувальна машина для пакетів VKPAK є найпотужнішою машиною для наповнення та запечатування пакетів із різними моделями упаковки та запечатування.

ПодробиціПараметрвідеозастосування
  • Ця машина має один набір вертикального гарячого роликового запечатувального пристрою, один набір горизонтального гарячого роликового запаювального пристрою та один набір горизонтального холодного роликового запаювального пристрою. Використовується рухоме ущільнення: вертикальне ущільнення має шаховий малюнок із захистом від витоку, тоді як горизонтальне ущільнення є шаховим малюнком (або звичайне ущільнення) із захистом від витоку.
  • Клієнт може вибрати магнітний насос для вільної рідини, насос Hibar для рівномірної в’язкої рідини, поршневий насос для нерівномірної в’язкої рідини та ротаційний насос® для рівномірної в’язкої безперервної подачі. Є три типи функцій різання: рівне різання, різання пилкою та перфорація різання. Ця машина також оснащена виїмкою для розриву для зручного відкриття пакета.
  • Управління ПЛК, сенсорний екран відображає статус роботи.
  • Вертикальний блок запечатування, що приводиться в дію двигуном із змінною частотою, забезпечує плавне регулювання швидкості упаковки в межах номінального діапазону.
  • Горизонтальний блок запечатування, що приводиться в дію серводвигуном, реалізує плавне регулювання довжини мішка в межах номінального діапазону. Довжину мішка можна встановити на сенсорному екрані, а регулювання довжини легко та зручно.
  • Інтелектуальна система контролю позиціонування фотоелемента з функцією автоматичного позиціонування першого мішка. Щоб забезпечити стабільну роботу, усуньте вплив перешкод сигналу, спричинений ненормальним малюнком слідів очей і поганим відбитком плівки.
  • Функція автоматичного регулювання для неефективного різання, вирішує проблему багаторазових налаштувань зупинки машини та відходів плівки, покращує ефективність роботи та забезпечує гарний вигляд мішків.

Пакувальна машина для пакетиків із рідкою пастою

ПунктСпецифікація
Довжина45-180мм
Ширина30-95 мм (3-стороннє ущільнення) 35-100 мм (4-стороннє ущільнення)
Ємність заповнення0,5-60 мл мл (г)
Швидкість упаковки100-200шт за хв
потужність3 кВт/ AC380V
Розмір1400*1000*1850 мм (Д*Ш*В)
вага450 кг
вагаКомпозитна плівка PET/AL/PE, PET/PE, OPP/CPP тощо
Параметри рулонної плівкиЗовнішній діаметр≤400; внутрішній діаметр φ75
Стандартний наповнювальний пристрійМагнітний насос/Hibar насос/поршневий насос/роторний насос
Стандартний спосіб різанняРівне різання, різання пилкою, різання перфорації
Додатковий пристрійТермопринтер, принтер, датчик рівня, двошаровий бункер, мішалка, вихідний конвеєр
Ця машина призначена для автоматичного пакування рідкого, в’язкого соусу та пастоподібного матеріалу, вона використовує метод трьох або чотирьох бічних ущільнень, відповідно до іншого матеріалу, пакувальні матеріали використовують різні вимірювальні пристрої для ін’єкцій у мішки. Методи відрізання можуть використовувати кожен із плоских ножів, зубчастих ножів, ножів для точкового маркування як вимоги. І оснащений пристроєм для легкого розрізання відкритих пакетів.

Ця серія механічних проривів використовує локалізовану високоефективну систему керування ПЛК з подвійним перетворенням частоти через «діалог людина-машина», що робить налаштування для заміни продуктів простими, точними та стабільними, англійський інтерфейс робить операції налаштування простими, інтуїтивно зрозумілими та надійними.
Liquid-Paste-Sache-Packing-Machine-6